Start

Strona główna

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
PDF Drukuj Email
JESTEŚMY SZKOŁĄ SUKCESU!!!
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
środa, 13 września 2017 19:08

Rok szkolny 2016/2017 i poprzednie potwierdził, iż od początku swojego powstania nasze gimnazjum wiodło prym w rankingu najlepszych szkół w mieście, powiecie i województwie. Potwierdzają to również najnowsze wskaźniki EWD. Metoda ta zestawia techniki statystyczne pozwalające zmierzyć wkład szkoły w wyniki nauczania, określa zatem jak szkoła rozwija powierzone jej talenty uczniowskie. Poniżej z nieukrywaną dumą przedstawiamy wyniki naszych gimnazjalistów ze wszystkich egzaminacyjnych przedmiotów. Jesteśmy najlepsi, a daleko za nami -  wszystkie pozostałe puławskie gimnazja. Nic nie dzieje się jednak przypadkiem. To efekty pracy i wielkiego zaangażowania kadry pedagogicznej,  sukcesy w konkursach kuratoryjnych, stałe podnoszenie wymagań, realizowanie swoich pasji i zainteresowań, to w końcu budowanie dobrych relacji na linii nauczyciel-uczeń. Efekt? Najlepsze gimnazjum w mieście!

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KLASYK nawiązuje do najlepszych tradycji gwarantując uczniom wysoki poziom nauczania, rzetelne przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty, realizowanie pasji, zainteresowań talentów, by w przyszłości  spełniać swe marzenia studiując jak nasi absolwenci na najlepszych uczelniach w kraju i za granicą.


 


 
PDF Drukuj Email
Spotkanie z rodzicami
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
środa, 13 września 2017 06:49

Dyrekcja Niepublicznej Szkoły "Klasyk" informuje o harmonogramie spotkań z rodzicami 14 września w czwartek:

16:00 - spotkanie rodziców uczniów klas VII z Dyrekcją na sali gimnastycznej, następnie spotkanie z nauczycielami wychowawcami w klasach

16:00 - spotkanie rodziców uczniów oddziałów gimnazjalnych z wychowawcami w klasach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie.

Poprawiony ( środa, 13 września 2017 06:56 )
 
PDF Drukuj Email
INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
wtorek, 05 września 2017 06:31

Wakacje dobiegły już końca, integracyjne spotkania z wychowawcami też, opanowany już pierwszy stres i trema, szkoła co nieco też już poznana – pora zaczynać! Inaugurację nowego roku szkolnego poprzedziła Msza Św. w Kościele Matki Bożej Różańcowej, na której zgromadziła się młodzież z puławskich szkół, wychowawcy, nauczyciele i dyrektorzy szkół. Po mszy uczniowie I LO im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego oraz po raz pierwszy w historii naszej szkoły –uczniowie klas siódmych i gimnazjum wraz z Dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami zgromadzili się przed budynkiem szkoły, by uroczyście zainaugurować nowy rok szkolny. W swoim krótkim przemówieniu pani Dyrektor Beata Trzcińska – Staszczyk pozdrowiła grono pedagogiczne i pracowników szkoły  oraz przejętych, nieco stremowanych uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej „KLASYK”, którzy jako uczniowie trzech klas siódmych rozpoczną naukę w budynku I LO. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym w powstanie tej szkoły nauczycielom i pracownikom szkoły. Gimnazjalistom klas trzecich, dla których wszystko będzie miało wymiar pożegnalny, życzyła zaś wielu sukcesów, siły i wytrwałości. Pani Dyrektor wspomniała też o wyjątkowości dzisiejszej daty. To już 78 lat od chwili wybuchu II wojny światowej, która bezpowrotnie zniszczyła świat, ludzi i ich marzenia. Także ,a może przede wszystkim dziś – gdy odczuwamy jak ulotny i kruchy jest na świecie pokój , a ludzkie tragedie dzieją się  niemal tuż obok nas – nie możemy o tym zapominać

Kochani! W bieżącym roku szkolnym życzymy Wam mężnego stawiania czoła rzeczywistości, siły ,optymizmu, realizacji swoich pasji, marzeń i zamierzeń, sukcesów i tych drobnych i tych wielkich.

Dyrekcja i Nauczyciele

 
PDF Drukuj Email
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
piątek, 01 września 2017 07:54

Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Klasyk" informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w nowo utworzonej szkole podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi będzie przebiegało według poniższego harmonogramu:

8:30 - Msza w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Puławach

9:30 - rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz szkoły podstawowej


 
PDF Drukuj Email
Praca w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Klasyk"
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
środa, 30 sierpnia 2017 10:35

Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Klasyk" poszukuje pracownika na stanowisko Referenta Administracyjno-Biurowego.

Do zadań referenta należy min. obsługa sekretariatu szkolnego, prowadzenie dokumentacji uczniowskiej, prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie pism związanych z funkcjonowaniem szkoły. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością programów biurowych pakietu Office, o dobrej organizacji pracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praca na podobnym stanowisku.

Zapraszamy do składania CV w sekretariacie szkoły.

Poprawiony ( środa, 30 sierpnia 2017 10:48 )
 
PDF Drukuj Email
ZAJĘCIA INTEGRACYJNE DLA SIÓDMOKLASISTÓW
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
czwartek, 24 sierpnia 2017 08:35

ZAPRASZAMY UCZNIÓW SIÓDMYCH KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ZAJĘCIA INTEGRACYJNE Z WYCHOWAWCAMI W PIĄTEK 1 WRZEŚNIA 2017 R.

STARTUJEMY O GODZ. 10:00 NA DOLNEJ SALI GIMNASTYCZNEJ.

 
PDF Drukuj Email
Oferta Pracy
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
środa, 28 czerwca 2017 00:00

Oferta Pracy

„Dyrektor Niepublicznego Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego ogłasza, że poszukuje do pracy nauczyciela matematyki (preferowana osoba z dodatkowymi kwalifikacjami do nauczania informatyki) oraz nauczyciela fizyki. Prosimy o składanie CV w sekretariacie szkoły.”

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 64