Start

Strona główna

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
PDF Drukuj Email
XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
piątek, 12 maja 2017 00:00

XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Z radością informujemy, że Miłosz Mizak z kl.2bg, Julia Siwek z kl.1ag, Jakub Gurba z kl. 3bg oraz Julia Fijoł z kl.2ag  zostali finalistami XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskując wynik bardzo dobry.

Tymoteusz Romanowicz z kl. 2bg, Olaf Lesiuk z kl. 2bg oraz  Olga Kubiatowska z kl. 3ag otrzymali wyniki dobre.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kamila Leń

 
PDF Drukuj Email
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2017
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
piątek, 12 maja 2017 00:00

Serdecznie gratulujemy  naszym uczniom  świetnych wyników w konkursie języka niemieckiego. Młodzież naszego gimnazjum wykazała się  wiedzą z zakresu gramatyki, leksyki oraz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych i zajęła następujące miejsca w rankingu wojewódzkim:

  1. Kacper Piłat 2. miejsce
  2. Jakub Gurba 4. miejsce
  3. Aleksandra Kacperek 5. miejsce
  4. Patryk Cieloch 8. miejsce
  5. Alicja Świeca 9. miejsce
  6. Aleksandra Pluta 9. miejsce
  7. Aleksandra Szewczyk 10. miejsce

Agnieszka Matraszek

Edyta Sońta


 
PDF Drukuj Email
VI Powiatowy Konkurs „Jestem świadomy – jestem bezpieczny”.
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
piątek, 12 maja 2017 00:00

Z radością informujemy, że w VI edycji powiatowego konkursu „Jestem świadomy – jestem bezpieczny”, organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Puławach, w kategorii – „test wiedzy” dla szkół gimnazjalnych, uczeń naszego gimnazjum Patryk Cieloch z klasy 3dg zajął I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Ewa Sołtys

 
PDF Drukuj Email
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
wtorek, 09 maja 2017 11:38

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców szóstoklasistów w progi Niepublicznego Gimnazjum przy I LO w Puławach, na spotkanie informacyjno - promocyjne dotyczące powstania Niepublicznej Szkoły Podstawowej "KLASYK".

Spotkanie odbędzie się

w piątek 12 maja 2017r o godz. 17.00.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole i przepływ wszystkich niezbędnych informacji ze strony Dyrekcji oraz grona pedagogicznego, pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 
PDF Drukuj Email
Konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów
Wpisany przez Robert Sosik   
poniedziałek, 08 maja 2017 19:04

W związku z prowadzonym przez naszą szkołę w ramach programu ERASMUS+ projektem "CLIL as a Bridge to Real Life English", niniejszym ogłaszamy międzynarodowy konkurs fotograficzny dla wszystkich uczniów szkół biorących udział w projekcie.

Warunki uczestnictwa w konkursie są bardzo proste:

1) należy najpóźniej do dnia 24 maja przesłać w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

2) jeden uczeń może przesłać tylko jedno zdjęcie;

3) zdjęcie powinno prezentować tematykę "The landscape of my town” - "Krajobraz mojego miasta".

Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci dodatkowej oceny z wybranego przedmiotu artystycznego (plastyka lub zajęcia artystyczne), a finaliści otrzymają nagrody specjalne :)

Do końca maja zewnętrzne JURY oceni fotografie wszystkich uczestników konkursu ze wszystkich siedmiu państw biorących udział w projekcie, wybierając po pięć fotografii z każdego kraju. W kolejnym etapie przeprowadzimy głosowanie elektroniczne, a każda szkoła dysponować będzie liczbą 30 głosów, z zastrzeżeniem, że nie wolno oddawać głosów na fotografie swoich uczniów. Autorzy fotografii z największą ilością głosów zostaną ogłoszeni laureatami konkursu.

Życzymy dobrej zabawy przy robieniu konkursowych zdjęć!

Robert Sosik

 
PDF Drukuj Email
„Metamorfozy nastolatek – uroda i zdrowie”
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
czwartek, 04 maja 2017 21:01

26 kwietnia w Publicznym Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Puławach, odbyły się warsztaty wspierające pokonywanie trudności okresu dojrzewania. W imprezie brały udział uczennice gimnazjum z terenu Puław oraz powiatu puławskiego. Celem warsztatów było przede wszystkim dostarczenie wiedzy nt. dbania o zdrowie i prowadzenia zdrowego stylu życia, promowanie właściwych postaw zdrowotnych, poznanie zawodów jako możliwy przyszły wybór drogi edukacyjno – zawodowej, nabycie umiejętności identyfikowania swoich mocnych stron oraz wzmocnienie poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Program warsztatów został podzielony na bloki dotyczące zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów fryzjerskich. Uczennice z naszego gimnazjum były bardzo zadowolone z przeprowadzonej Metamorfozy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 
PDF Drukuj Email
Konkurs fizyczny
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
środa, 03 maja 2017 00:00

Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum Tadeusz Mogielnicki i Jakub Gurba uczniowie klasy III b zostali laureatami Polsko – Ukraińskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Adamczyk-Fiorek

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 61